Punct fix de recenzare la Primăria Municipiului Dej

Primăria Municipiului Dej informează că începând de astăzi, 8 iulie, în Sala Mare funcționează un punct fix pentru recenzarea persoanelor.

Recenzorul din punctul fix va putea recenza  persoanele cu domiciliul în municipiul Dej, care se prezintă la sediul primăriei, zilnic de luni până vineri, între orele 08:00-16:00.

Pe lângă punctul fix vă reamintim că în perioada 31 mai - 17 iulie în cadrul recensământului, recenzorii desemnați la Dej colectază datele prin interviuri față în față, fiecare recenzor având arondată o anumită zonă.

Informații suplimentare privind etapa actuală a Recensământului populației și locuințelor, se pot obține la telefonul Primăriei Municipiului Dej 0264 211790 sau la telefon 0784483024.