Plata taxe și impozite on-line

Servicii electronice

Dej VeloCity

Mobilitate alternativă

Sesizări

Harta sesizărilor și neregulilor

Licitație publică privind închirierea parcărilor

10/8/2024

Primăria Municipiului Dej organizează licitație publică privind închirierea parcărilor situate în cartier Dl. Florilor (locuri rămase după licitațiile anterioare).

Primăria Municipiului Dej organizează licitație publică privind închirierea parcărilor situate în cartier Dl. Florilor (Aurora, Pepineriei, Zefir, Orizont, Crângului, Ec. Teodoroiu, Unirii, Tomis) (LOCURI RAMASE LIBERE DUPĂ LICITAȚIILE ANTERIOARE).

Caietul de sarcini poate fi ridicat de la sediul Primăriei Dej - Serviciul Tehnic, camera 35 începând cu data de 10 octombrie 2024 INTRE ORELE 09,00-12,00.

Data limită de depunere a ofertelor este  17.10.2024, ora 10,00.

Evaluarea ofertelor se va face în data de 18.10. 2024, ora 11,00.

‹ Înapoi