Anunț vânzare materiale

Municipiul Dej vinde materiale (pavaj, borduri) de la nivelul trotuarelor care urmează să fie modernizate prin proiectele de Mobilitate Urbană.

Prețurile de vânzare sunt următoarele :

• vânzare pavaj către cetățeni cu preluare direct din teren- 13 lei mp ( TVA inclus);
  • vânzare pavaj către cetățeni din depozitul Primăriei Municipiului Dej- 13 lei mp (TVA inclus);
  • vânzare bordură mică 10/20 cm- 5 lei/ bucată (TVA inclus);
  • vânzare bordură mare 30/15 cm- 11 lei/ bucată (TVA inclus);

În toate cazurile sortarea și transportul materialelor intră în sarcina cumpărătorului.

Persoanele interesate de cumpărare, pot depune o cerere în acest sens la Registratura Primăriei Municipiului Dej, de luni până vineri între orele 08:00-16:00 sau pe e-mail: primaria@dej.ro.

Fiecare solicitant va fi contactat ]n vederea stabilirii detaliilor necesare privind vânzarea și preluarea materialelor .