Solicitare emitere acord de mediu pentru proiectul ,,MODERNIZARE STRĂZI ÎN MUNICIPIUL DEJ – 49 STRĂZI”

MUNICIPIUL DEJ, cu sediul în MUNICIPIUL DEJ, strada 1 MAI, nr. 2, județul CLUJ, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu apentru proiectul “MODERNIZARE STRĂZI ÎN MUNICIPIUL DEJ – 49 STRĂZI” JUDEȚUL CLUJ, realizat în municipiul Dej, județul Cluj.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protectia Mediului Cluj, Calea Dorobanților nr. 99 si la sediul PRIMĂRIEI MUNICIPIULUI DEJ, str. 1Mai, nr. 2, camera 36 , zilnic de luni până vineri între orele 9.00 – 14.00.

ing. Morar COSTAN