Solicitare de emitere a acordului de mediu pentru proiectul "MODERNIZARE CORIDOR INTEGRAT DE MOBILITATE URBANĂ REPREZENTAT DE STR. 1 MAI, STR. I.P. RETEGANU, POD SOMEȘ - STR. LIBERTĂȚII, STR. BISTRIȚEI PÂNĂ LA LIMITA UAT DEJ

MUNICIPIUL DEJ anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul "MODERNIZARE CORIDOR INTEGRAT DE MOBILITATE URBANĂ REPREZENTAT DE STR. 1 MAI, STR. I.P. RETEGANU, -POD SOMEȘ- STR. LIBERTĂȚII, -STR. BISTRIȚEI PÂNĂ LA LIMITA UAT DEJ. INCLUSIV ACCES CĂTRE AUTOBAZA TRANSURB DEJ, MODERNIZARE AUTOBAZĂ TRANSURB SA" în municipiul Dej, jud. Cluj.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj, Calea Dorobanţilor nr. 99, în zilele de: luni între orele 09.00-16.30 şi marți-joi între orele 9,00-14,00 şi vineri între orele 9,00-12,00 şi la sediul MUNICIPIUL DEJ din municipiul Dej, str. 1 Mai nr. 2, județul Cluj.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Cluj în zilele de luni-joi între orele 08.00-16.30 şi vineri între orele 8,00-14,00.